folyolu lida fiyat
lida plus fiyat

İnceltici Extra Jel

15 Ekim 2015
 

Bacak İnceltici Jel

İnceltici kremleri, bacak bölgesinde kullanıldığında etkili bir şekilde incelme sağlayabilir. Kremlerin düzgün kullanımı vücuttaki kan akış hızını arttırarak cildi yenileyebilmektedir. Bacak ve baldır bölgelerinde kullanılan kremler, ciltteki depolanmış yağların erimesini sağlamaktadır. İçeriğindeki biber özleri sayesinde de cilt dokusunun ısınmasını sağlayarak yağ yakımını hızlandırmaktadır. Bazı kremler nane ve lavanta özleri ile desteklenmektedir. Uygulamak istediğiniz bacak bölgesine masaj yaparak kullanabilir ve bölgenin ısınmasını sağlayabilir.

Bacak İnceltici Jel içeriklerinde bazen anason ve beyaz çay özü içermektedir. Kullanıldığı süre içerisinde 1-3 cm kadar incelme sağlandığı gözlenebilen bu kremler, kilo vermeyi sağlayıcı özellikle üretilmemektedir. Sadece incelmeye yardımcı olabilmektedir. Gün içerisinde 2 ya da 3 kez kullanarak uygulayabilirsiniz. Hemen hemen bu kremlerin içeriğinde bitkisel özler bulunur. Ana maddesi soya olan bu ürünlerin yağ içeren bölgenin incelmesini sağlayan özellikle olması dolayısıyla emilimini de kolaylaştırmaktadır. Bacağın üst yapısını sıkılaştırarak selüloitli bölgelerin iyileşmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun olarak üretilen kremlerin kullanımı sonucunda herhangi bir kızarma ya da yanma durumuyla karşılaşırsanız paniğe kapılmanıza gerek yoktur. Bu konuda yan etkileri geçici bir özelliktedir. Bacaklarda incelme sağlayan bu kremler aynı zamanda selüloit görünümünü de azaltmaktadır. Kullanımından sonra yaklaşık 1 ay içerisinde gözle görülür bir etki yaratan inceltici kremler, içerdiği guarana bitkisiyle yağ dokusunun parçalanmasında da etkilidir. Yağ dokusu parçalandıktan sonra ortaya çıkan çatlaklar için önlem alabilen maddeler de bu kremlerin içeriğinde bulunmaktadır. Günümüzde bu kremlere verilen önem kullanıcı yorumlarına bakılarak da görülebilir. Bu konudaki tavsiyeler ve uzman yorumları da bel, basen ve karın bölgesinde etkili olduğunu göstermektedir.

Bacak sıkılaştırıcı ve inceltici krem uygulamalarında birçok kişinin memnun kaldığı ve çevresine tavsiye ettiği söylenebilir. Bu konuda kolaylıkla vücudunuza bu ürünleri uygulayabilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bu ürünlerin bazılarında ozonlanmış zeytinyağı içerikleri de bulunmaktadır. Cildiniz bu sayede yumuşak bir hale gelirken, yağ dokularınızda incelme sağlanabilmektedir. Bitki özlerinden oluşan bu kremler bazen 10 gün içerisinde de etkisini gösterebilmektedir. Kullanım bakımından da oldukça kolay olan bu ürünler masaj yöntemiyle uygulanmaktadır.

Resmi Satış Sitesi: xtrajel.net

Etiketler: , ,

Yorum Yazin

paket gizliligi
bankalar